پر امتیازترین محصولات

برچسب‌ها

محصول مورد نظر خود را جستجو کنید

عضویت در خبرنامه تیـــــکادو

برای اطلاع از آخرین اخبار و جدید ترین محصــولات، ایمیل خود را وارد کنید و در خبرنامه عضو شوید تا به صورت منظم از اخبار جدید تیکادو با خبر شویــد!

مــا ها رو بشناســید…

مــا با شور و علاقه زیاد به سمت جلو پیش میریم. ایده تیکادو توی شرکت دانش بنیان آمولای شکل گرفت. ما سعی می کنیم کلّی کارای جدید انجام بدیم و ایده های نو رو توی تیکادو براتون عرضه کنیم.

مریم عاشـقِ نوشتن و نقاشیه، معمولا وقتی شروع به نوشتن می کنه دیگه غیر قابل توقفه و همینطور می نویسه و می نویسه. تقریبا همه کارِ تولیدِ محتوای تیکادو و شبکه های مجازیش رو مریم انجام میده. اونی که توی عکس سمتِ چپش واستاده و باهاش عکس گرفته؛ جودی آبته باغِ کتابِ دوست داشتنیه 🙂

علیرضا علاقه مند به برنامه نویسی تحت وبه. اون کلّی برای پیشرفت تلاش می کنه و معمولا همیشه شلوغ پلوغه. علیرضا ایده های عالی ای داره، و همیشه سعی می کنه تا مفیدتر و مفیدتر باشه. وقتایی که میره آستــانه برامون بادوم زمینی میاره که چه بادوم زمینی ای هم هســت 🙂

محمدعلی، یا همون امیرِ خودمون، از اون آدمایِ خیلی حساس نسبت به پول خرج کردنه! اون معمولا در مورد هرچیزی اول به قیمتش فکر می کنه! امیر عــاشقِ گربه هاست. اون یه همراه و مشاورِ عالیه. امیر خیلی به ساختِ موشن گرافیک و انیمیشن علاقه منده. ویدئوهای خط خطی ای که توی صفحه های اجتماعیمون می بینید کارِ اونه. برای هر فریمش کلی عرق ریخته 🙂

داســتانِ ما

یادتونه وقتی بچه بودیم، یه کتاب داستان هایی داشتیم که سه بعدی بود؟ ما میخوایم اون دوران رو زنده کنیم براتون.

هدف ما اینه که به عنوان اولین، و تنها مجموعه ای که در ایران در زمینه طراحی و ساخت محصولات فرهنگی سه بعدی کار می کنه، بتونیم بهترین و زیباترین کارت پستال ها و کتاب های سه بعدی رو برای شما بسازیم.

از وقتی که ایده کار مطرح شد (که اینکه چطور ایده شکل گرفت هم یه داستانِ شیرین و دوست داشتنیه و حتما یه روزی میشنویدش)، همه بچــه های تیممون از کار استقبال کردن.

هدف ما این بود که به عنوان اولین تیم که توی ایران در زمینه مهندسی کاغذ کار می کنه، با ایده های نو و جدید خیلی سریع شروع به کار کنیم.

این بود که دست به کار شدیم و یک یا علی گفتیم و قرار گذاشتیم با همه مشکلاتی که بود، کار رو در سریع ترین حالت ممکن خودش پیش ببریم. یه زمان بندی فشرده و منظم تهیه کردیم و…

الان در خدمت شما هستیم 🙂

ما توی تیــکادو حواسمون به جزئی ترین چیزها هم هست. برای ما خیلی مهمه که چه محصولی به دست شما برسه و چطور تلاش کنیم تا رضایت شما رو بیشتر جلب کنیم.

سرمایه ما شما هستید. پس اگه از کارای ما خوشتون اومد، حتما ما رو به دوستاتون هم معرفی کنید.

2

2

3